- 2812727
- 21
- 1405/06/10
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
شماره آگهی :
1105030240000647
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/10 - 2026-09-01 12:45:16
تاریخ شروع :
1405/06/09
نوع پایان آگهی :
1405/06/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان امام خمینی دهدشت
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105030240000647
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امام خمینی دهدشت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | کاغذ الکتروکاردیوگراف EKG | رول | تجهیزات پزشکی و سلامت | 600 | 1405/06/16 |
توضیحات خریدار:کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد پرداخت 6 ماهه پیش فاکتور ضممیه گردد
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان امام خمینی دهدشت
شهر: دهدشت
استان: کهگیلویه و بویراحمد
دورنگار: 074-32265903
تلفن تماس: 074-32265908
آدرس پستی: استان کهگیلویه و بویر حمد- دهدشت- خیابان سپاه بیمارستان امام خمینی(ره)
کد پستی: 7571888655
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی حسن
نام خانوادگی: رضائی ده مراد
تلفن تماس: 074-32265907
خلاصه :
استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت