• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی , کاغذ و فرم پیوست , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : بیمارستان امام خمینی دهدشت شماره : 1105030240000647
تاریخ شروع : 1405/06/09 تاریخ درج : 1405/06/10
آدرس :

شماره نیاز: 1105030240000647
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امام خمینی دهدشت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کاغذ الکتروکاردیوگراف EKG رول تجهیزات پزشکی و سلامت 600 1405/06/16


توضیحات خریدار:کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد پرداخت 6 ماهه پیش فاکتور ضممیه گردد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: بیمارستان امام خمینی دهدشت

شهر: دهدشت

استان: کهگیلویه و بویراحمد

دورنگار: 074-32265903

تلفن تماس: 074-32265908

آدرس پستی: استان کهگیلویه و بویر حمد- دهدشت- خیابان سپاه بیمارستان امام خمینی(ره)

کد پستی: 7571888655

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: علی حسن

نام خانوادگی: رضائی ده مراد

تلفن تماس: 074-32265907

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.