- 2383940
- 61
- 1399/02/20
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده, نصب بنر،نگهداری ازتابلوهای تبلیغاتی بروی دستگاه پل عابر پیاده و بیلبوردحریم راه-گروه ج تجدید اول
شماره آگهی :
3234864
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1399/02/20 - 2020-05-09 12:33:27
تاریخ شروع :
1399/02/20
نوع پایان آگهی :
1399/02/27
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران
شرح آگهی :
| کد فراخوان |
۳,۲۳۴,۸۶۴ - سه میلیون و دویست و سی و چهار هزار و هشتصد و شصت و چهار
|
|
| تاریخ آخرین به روز رسانی |
۹ / ۲ / ۱۳۹۹ - نهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| تعداد دفعات بازدید |
۸ - هشت
|
|
| نوع انتشار |
فراخوان
|
|
| نوع فراخوان |
مزایده
|
|
| حوزه فعالیت فراخوان |
امور پیمانکاری |
|
| نوع برگزاری |
یک مرحله ای
|
|
| واحد پولی برآورد مالی |
ریال
|
|
| برآورد مالی |
108000000
|
|
| نام روزنامه منتشر کننده آگهی |
سایر رسانه ها _ روزنامه پیشرو
|
|
| تاریخ درج آگهی در روزنامه |
۹ / ۲ / ۱۳۹۹ - نهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| بین المللی است |
|
|
| احتمال تمدید مهلت دارد |
|
|
| لغو شده |
|
|
| تجدید شده |
|
|
| تاریخ بازگشایی پاکات |
۲۸ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و هشتم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| مهلت ارسال پیشنهاد |
۲۷ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و هفتم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| مهلت دریافت اسناد |
۲۷ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و هفتم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| تاریخ اعتبار پیشنهاد |
۲۷ / ۵ / ۱۳۹۹ - بیست و هفتم مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| کشور | استان | شهر |
جمهوری اسلامی ایران - مازندران - ساری
|
|
| موضوع |
نصب بنر،نگهداری ازتابلوهای تبلیغاتی بروی دستگاه پل عابر پیاده و بیلبوردحریم راه-گروه ج تجدید اول
|
|
| دستگاه مناقصه گزار |
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران
|
|
| محل دریافت اسناد |
سامانه ستاد ایران
|
|
| طبقه بندی موضوعی |
پیمانکاری راه-ابنیه-تاسیسات |
|
| توضیحات |
|
|
|
|
||
خلاصه :
نصب بنر،نگهداری ازتابلوهای تبلیغاتی بروی دستگاه پل عابر پیاده و بیلبوردحریم راه-گروه ج تجدید اول
آدرس :
مازندران
منبع :
سایت
امور پیمانکاری