- 2812725
- 12
- 1405/06/10
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام سیتم دوربین مداربسته، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام سیتم دوربین مداربسته، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
شماره آگهی :
1105003113000029
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/10 - 2026-09-01 12:43:38
تاریخ شروع :
1405/06/09
نوع پایان آگهی :
1405/06/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105003113000029
نام دستگاه خریدار:اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/11
شرح کلی نیاز: سیتم دوربین مداربسته
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | دوربین مدار بسته | دستگاه | تجهیزات دفاعی، ایمنی و امنیتی | 1 | 1405/06/11 |
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس
شهر: شیراز
استان: فارس
دورنگار: 713-36321824
تلفن تماس: 071-36320802
آدرس پستی: میدان معلم-ایمان جنوبی-اداره کل ثبت اسناد و املاک استان فارس
کد پستی: 7188773535
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: کوروش
نام خانوادگی: امیریان
تلفن تماس: 071-36320917
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید
خلاصه :
استعلام سیتم دوربین مداربسته، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام سیتم دوربین مداربسته، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت