|
مناقصه : استعلام تجهیزات برقی 20 کیلو ولت، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه پانزدهم شهریور ماه 1405, استعلام تجهیزات برقی 20 کیلو ولت، سامانه ستاد
گروه ها : انواع کلید و پریزهای برقی و صنعتی , تجهیزات برق و الکترونیک , استعلام , |
|
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
| مناقصه گذار : شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان | شماره : 1105001434000460 |
| تاریخ شروع : 1405/06/15 | تاریخ درج : 1405/06/15 |
| آدرس : | |
|
شماره نیاز: 1105001434000460
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: تجهیزات برقی 20 کیلو ولت
اقلام:
رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سوئیچ کات اوت عدد قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی 1 1405/06/18
توضیحات خریدار:تکمیل نمودن فرم استعلام و بارگزاری مجدد آن الزامیست
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
شهر: اصفهان
استان: اصفهان
دورنگار: 031-36689586
تلفن تماس: 031-36680030
آدرس پستی: اصفهان، دروازه شیراز، مرداویج، خیابان شیخ کلینی، خیابان جابر، شرکت آبفای استان اصفهان
کد پستی: 8168936556
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجتبی
نام خانوادگی: ابراهیمی فومنی
تلفن تماس: 031-36693409
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه فرمایید
جهت دانلود اسناد مناقصه/مزایده .روی دکمه اسناد در ادامه کلیک کنید
|
|
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |