• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه چهاردهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : تاسیسات ساختمانی , صنایع حرارتی و برودتی , سیستم تهویه و هواکشی صنعتی , ساختمان , آسانسور ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان چهار محال و بختیاری شماره : 2005003289000005
تاریخ شروع : 1405/06/14 تاریخ درج : 1405/06/14
آدرس :
 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
 
مشخصات مناقصه عمومی
 
شماره مناقصه 2005003289000005  
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه  
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن
شرح مناقصه تکمیل ساختمان موزه شارقی بروجن شامل خرید و نصب و راه اندازی آسانسور، چیلر و هواساز و تعمیرات ساختمانی طبق شرح عملیات و نقشه های پیوست
استان محل اجرا چهار محال و بختیاری شهر محل اجرا بروجن
طبقه بندی موضوعی خدمات با فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت تکمیل ساختمان موزه شارقی بروجن شامل خرید و نصب و راه اندازی آسانسور، چیلر و هواساز و تعمیرات ساختمانی طبق شرح عملیات و نقشه های پیوست
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی  
 
 
 
اطلاعات مناقصه گزار
 
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان چهار محال و بختیاری مسئول ثبت مناقصه عادل یزدانی سودجانی
مرجع پاسخگویی کد پستی 8814681611
آدرس بلوار فارابی- روبروی هتل پارسیان
 
 
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
 
هزینه خرید اسناد ریال  
مبلغ تضمین واحد پول  
توضیحات  
 
 
اطلاعات زمانی
 
مهلت دریافت اسناد 1405/06/15 ساعت 13:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/25 ساعت 13:30
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/25 تا تاریخ 14:00 زمان اعتبار پیشنهاد 1405/07/30 تا ساعت 14:00
 
 
 
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.