• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام تسمهV-BELT SPA 2257 DIN 7753، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه چهاردهم شهریور ماه 1405, استعلام تسمهV-BELT SPA 2257 DIN 7753، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : زنجیر صنعتی , تجهیزات و ماشین آلات صنعتی , تجهیزات برق و الکترونیک , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت ماشین سازی تبریز شماره : 1105105369000311
تاریخ شروع : 1405/06/14 تاریخ درج : 1405/06/14
آدرس :

شماره نیاز: 1105105369000311
نام دستگاه خریدار:شرکت ماشین سازی تبریز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/12
شرح کلی نیاز: تسمه V-BELT SPA 2257 DIN 7753
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- تسمه V شکل عدد تجهیزات تولید و توزیع برق 72 1405/06/18


توضیحات خریدار:تسویه 3 ماهه - ارسال نمونه الزامی ( 8 عدد )

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شرکت ماشین سازی تبریز

شهر: تبریز

استان: آذربایجان شرقی

دورنگار: 041-32895035

تلفن تماس: 041-51044100

آدرس پستی: تبریز منطقه صنعتی قراملک گروه ماشین سازی تبریز

کد پستی: 5197713141

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: سجاد

نام خانوادگی: بشیری کوچمشکی

تلفن تماس: 041-51044100

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.