• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه خرید 5.200.000 عدد پاکت کاغذی ولودار -مناقصه روز پنجشنبه دوازدهم شهریور ماه 1405, مناقصه خرید 5.200.000 عدد پاکت کاغذی ولودار
گروه ها : صنایع بسته بندی , کاغذ و فرم پیوست ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت پتروشیمی بندر امام شماره : شماره 0393010 -pbs
تاریخ شروع : 1405/06/12 تاریخ درج : 1405/06/14
آدرس :

مدیریت زنجیره تامین
شرکت پتروشیمی بندر امام

خرید 5.200.000 عدد پاکت کاغذی ولودار به شماره درخواست 0393010 -pbs
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد ارزیابی: یک شنبه، 29 شهریور 1405 ساعت 11:00
تاریخ شروع توزیع اسناد: پنج شنبه، 12 شهریور 1405 ساعت 00:01
تاریخ پایان توزیع اسناد: چهارشنبه، 18 شهریور 1405 ساعت 23:59
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد: یک شنبه، 29 شهریور 1405 ساعت 11:00
مبلغ فروش اسناد : 6.000.000 
مبلغ ضمانتنامه 110.000.000.000  یورو 

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.