• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای جدولگذاری خیابان، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای جدولگذاری خیابان، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : محوطه سازی ، جدول گذاری و پیاده رو سازی , ساختمان ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : دهیاری شایق بخش مرکزی شهرستان سرعین شماره : 2005119367000001
تاریخ شروع : 1405/06/11 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
 
مشخصات مناقصه عمومی
 
شماره مناقصه 2005119367000001  
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه  
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای جدولگذاری خیابان
شرح مناقصه جدولگذاری خیابان به طول 300 متر که کلیه عملیات در برآورد مشخص است مطابق فهرست بهای راه و باند1404 برآورد شده است
استان محل اجرا اردبیل شهر محل اجرا سرعین
طبقه بندی موضوعی خدمات با فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت پروژه عمرانی جدولگذاری در دهیاری روستای شایق می باشد به علت مغایرت بعضی خدمات فهرست بها با سامانه ستاد شرح خدمات در مستندات پیوستی ملاک عمل می باشد تعدادی از خدمات در آیتم های سامانه وجود ندارد مراجعه به مستندات الزامی و ملاک قرارداد می باشد
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی  
ردیف طبقه بندی موضوعی حوزه فعالیت
1 خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه فصل دوم . عملیات خاکی با دست - خاکبرداری، پی کنی و کانال کنی در زمین های غیر سنگی تا عمق ۲ متر و ریختن خاکهای کنده شده، به کنار محل های مربوط.
2 خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه فصل هشتم . قالب بندی و چوب بست - تهیه وسایل و قالب بندی جداول به هر ارتفاع برای بتن ریزی درجا.
3 خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه فصل سوم. عملیات خاکی با ماشین - پخش مصالح حاصل از خاکبرداری، پی کنی، کانال کنی و گودبرداری، که در محل های تعیین شده دپو شده باشند با هر ضخامت.
 
 
اطلاعات مناقصه گزار
 
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار دهیاری شایق بخش مرکزی شهرستان سرعین مسئول ثبت مناقصه اسد سیفیان
مرجع پاسخگویی کد پستی 5639168165
آدرس سرعین روستای شایق
 
 
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
 
هزینه خرید اسناد ریال  
مبلغ تضمین واحد پول  
توضیحات  
 
 
اطلاعات زمانی
 
مهلت دریافت اسناد 1405/06/14 ساعت 14:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/24 ساعت 14:00
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/25 تا تاریخ 14:00 زمان اعتبار پیشنهاد 1405/07/08 تا ساعت 14:00
 
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.