|
مناقصه : استعلام خرید نصب و راه اندازی تابلوی برق سیلوی جدیدشهرستان ازنا، سامانه ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام خرید نصب و راه اندازی تابلوی برق سیلوی جدیدشهرستان ازنا، سامانه ستاد
گروه ها : پیمانکاری برق و الکترونیک , انواع تابلو و راکهای مخابراتی و برقی , تجهیزات برق و الکترونیک , استعلام , |
|
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
| مناقصه گذار : مدیریت خدمات بازرگانی دولتی استان لرستان | شماره : 1105001484000012 |
| تاریخ شروع : 1405/06/11 | تاریخ درج : 1405/06/12 |
| آدرس : | |
|
شماره نیاز: 1105001484000012 اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: مدیریت خدمات بازرگانی دولتی استان لرستان شهر: خرم آباد استان: لرستان دورنگار: 066-33312799 تلفن تماس: 066-33316381 آدرس پستی: چهار راه بانک خیابان آیت الله طالقانی روبروی اداره امور مالیاتی کد پستی: 6813664378 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: ابوذر نام خانوادگی: نظری تلفن تماس: 066-33316382
|
|
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |