• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام مواد غذایی طبق فایل پیوست شده 6592، سایت ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام مواد غذایی طبق فایل پیوست شده 6592، سایت ستاد
گروه ها : مواد غذایی , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر شماره : 1105000383000823
تاریخ شروع : 1405/06/11 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

 

شماره نیاز: 1105000383000823
نام دستگاه خریدار:دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/08/30
شرح کلی نیاز: مواد غذایی طبق فایل پیوست شده 6592
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- غذای نیمه آماده بسته غذا و نوشیدنی 1 1405/06/31


توضیحات خریدار:پرداخت 8ماهه /خریدار : بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر/پیش فاکتور الزامیست/ هزینه حمل با فروشنده است/قیمت نهایی درج شود/پیشنهادات فاقد شرایط باطل می گردد/09391851286 (فقط ساعات اداری)/کالای بی کیفیت مرجوع می شود.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر

شهر: بوشهر

استان: بوشهر

دورنگار: 077-33323123

تلفن تماس: 077-33323123

آدرس پستی: بوشهر خیابان معلم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

کد پستی: 7514633341

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: اکبر

نام خانوادگی: شریفی

تلفن تماس: 077-33455374


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.