• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه عمومی خرید 2 (دو) عدد مخزن 45.000 لیتری ذخیره سازی سوخت -مناقصه روز دوشنبه نهم شهریور ماه 1405, مناقصه عمومی خرید 2 (دو) عدد مخزن 45.000 لیتری ذخیره سازی سوخت
گروه ها : مخازن , تجهیزات نفت ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت جهان فولاد سیرجان شماره : شماره 55 - 05 - ک -م
تاریخ شروع : 1405/06/09 تاریخ درج : 1405/06/10
آدرس :

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای خرید 2 (دو) عدد مخزن 45.000 لیتری ذخیره سازی سوخت شرکت جهان فولاد سیرجان مناقصه شماره 55-05-ک-م
توضیحات مناقصه
آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای "خرید 2 (دو) عدد مخزن 45.000 لیتری ذخیره سازی سوخت شرکت جهان فولاد سیرجان"
" مناقصه شماره 55 - 05 - ک -م"
شرکت جهان فولاد سیرجان در نظر دارد نسبت به خرید 2 (دو) عدد مخزن 45.000 لیتری ذخیره سازی سوخت از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای اقدام نماید؛ لذا از شرکت های معتبر که دارای سابقه ساخت حداقل یک عدد مخزن مشابه نگهداری سیالات، توانایی مناسب، سوابق و تجارب مورد قبول می باشند، دعوت به عمل می آید اسناد مناقصه را از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.SJSCO.IR یا کانال مناقصات در پیام رسان روبیکا به آدرس @tenders_sjscosteel و یا با ارسال درخواست به شماره 09912938317 در پیام رسان روبیکا دریافت نمایند.
شرایط:
آخرین فرصت تحویل پاکات: حداکثر تا ساعت 13:00 روز چهارشنبه مورخ 1405.06.25
تضمین شرکت در مناقصه مبلغ 2.000.000.000 (دو میلیارد) ریال مطابق اسناد مناقصه.
شرایط و محل تحویل کالا: تحویل بصورت DDP در محل درب کارخانه شرکت جهان فولاد سیرجان واقع در استان کرمان، شهرستان سیرجان، کیلومتر 50 جاده سیرجان – شیراز، کیلومتر 2 جاده اختصاصی گل گهر.
مدت زمان تحویل کالا: 3 (سه) ماه شمسی از تاریخ تنفیذ قرارداد.
محل تحویل پاکات: دبیرخانه کمیسیون معاملات واقع در شهرسیرجان یا دبیرخانه مرکزی شرکت واقع در شهر تهران. (مطابق اسناد مناقصه)
شرکت جهان فولاد سیرجان در قبول یا رد هر یک از پیشنهادات مختار می باشد و همچنین به پیشنهادهای مشروط و مبهم که با اسناد مناقصه مغایرت داشته باشد و یا بعد از مهلت مقرر در آگهی برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ارائه اسناد و مستندات مذکور هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از شنبه تا چهارشنبه (روزهای کاری) در ساعات اداری با شماره 09912938317 یا 31257600 -034 داخلی های 6143 و 6147 و یا آدرس ایمیل TENDER@SJSCO.IR ارتباط برقرار نمایید.
دبیرخانه کمیسیون معاملات
شرکت جهان فولاد سیرجان

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.