|
مناقصه : استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد
گروه ها : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی , خدمات دارویی , استعلام , |
|||||||||||||||
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||||
| مناقصه گذار : دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان جهرم | شماره : 1105060023001247 | ||||||||||||||
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 | ||||||||||||||
| آدرس : | |||||||||||||||
|
شماره نیاز: 1105060023001247
اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان جهرم شهر: جهرم استان: فارس دورنگار: 071-54440823 تلفن تماس: 071-54340405 آدرس پستی: انتهای خیابان مطهری، سایت پردیس، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جهرم کد پستی: 7414846199 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: مهدی نام خانوادگی: هادی پورقطب آبادی تلفن تماس: 071-54336088 |
|||||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |