|
مناقصه : استعلام 11 قلم کالای برقی، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام 11 قلم کالای برقی، سایت ستاد
گروه ها : انواع کلید و پریزهای برقی و صنعتی , تجهیزات برق و الکترونیک , استعلام , |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| مناقصه گذار : شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب | شماره : 1105092288002557 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| آدرس : | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
شماره نیاز: 1105092288002557
اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب شهر: اهواز استان: خوزستان دورنگار: 061-32263083 تلفن تماس: 061-34442070 آدرس پستی: نیوساید خیابان پارک 4 امور حقوقی و قراردادها کد پستی: 6173873375 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: سیدمحمد نام خانوادگی: موسوی تلفن تماس: 061341-24677
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |