• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb، سایت ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb، سایت ستاد
گروه ها : کامپیوتر , اینترنت شبکه , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان شماره : 1105004106000763
تاریخ شروع : 1405/06/07 تاریخ درج : 1405/06/07
آدرس :

شماره نیاز: 1105004106000763
نام دستگاه خریدار:شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سوئیچ SAN دستگاه تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 1 1405/06/31


توضیحات خریدار:فروشنده میبایست مجوز افتا را داشته باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان

شهر: بندرعباس

استان: هرمزگان

دورنگار: 076-31201402

تلفن تماس: 076-31201520

آدرس پستی: بندرعباس - بلوار جمهوری اسلامی - رو به روی ششصد دستگاه - شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان

کد پستی: 7913675115

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: سیدحامد

نام خانوادگی: موسوی

تلفن تماس: 076-31201524


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.