استعلام گیربکس، سامانه ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام گیربکس، سامانه ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام گیربکس، سامانه ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام گیربکس، سامانه ستاد

شماره آگهی :
1105116561000223
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/12 - 2026-09-03 10:25:11
تاریخ شروع :
1405/06/11
نوع پایان آگهی :
1405/06/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی و کشاورزی هپکو اراک
شرح آگهی :

 

شماره نیاز: 1105116561000223
نام دستگاه خریدار:مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی و کشاورزی هپکو اراک
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/30
شرح کلی نیاز: گیربکس
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- گیربکس زاویه قائمه عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 13 1405/06/18


توضیحات خریدار:جهت هماهنگی با خانم عابدینی تماس حاصل فرمایید 08633690938 لطفا شماره فنی های هپکو را در فاکتورتان درج نمایید

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی و کشاورزی هپکو اراک

شهر: اراک

استان: مرکزی

دورنگار: 086-33690929

تلفن تماس: 086-33690940

آدرس پستی: اراک- میدان صنعت- بلوار شهید بختیاری- بعد از پل- شرکت مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی ، معدنی

کد پستی: 3818889681

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: غلامرضا

نام خانوادگی: شعبانی

تلفن تماس: 086-33690937


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه فرمایید

خلاصه :
استعلام گیربکس، سامانه ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام گیربکس، سامانه ستاد
آدرس :
منبع :
سایت