استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد

شماره آگهی :
1105104265000002
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/10 - 2026-09-01 12:39:53
تاریخ شروع :
1405/06/09
نوع پایان آگهی :
1405/06/12
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دهیاری قلعه حاجی عبداله بخش مرکزی شهرستان بروجرد
شرح آگهی :

 

شماره نیاز: 1105104265000002
نام دستگاه خریدار:دهیاری قلعه حاجی عبداله بخش مرکزی شهرستان بروجرد

شرح کلی نیاز: اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)
توضیحات خریدار:شرایط شرکت در اعلان خرید: 1- بارگذاری و ارائه ضمانت نامه جهت شرکت در خرید به مبلغ 5% الزامی است. 2- کارفرما در قبول پیشنهاد مختار است. 3- بازدید از محل پروژه قبل از ارائه پیشنهاد صورت پذیرد. 4- بارگذاری و ارائه صلاحیت پیمانکاری الزامی می باشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: دهیاری قلعه حاجی عبداله بخش مرکزی شهرستان بروجرد

شهر: بروجرد

استان: لرستان

دورنگار: 066-42663153

تلفن تماس: 066-42663153

آدرس پستی: بروجرد ، روستای گیجالی پایین

کد پستی: 6913188357

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: عباسعلی

نام خانوادگی: گودرزی

تلفن تماس: 066-42663153


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید

خلاصه :
استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد
آدرس :
منبع :
سایت