- 2450330
- 44
- 1399/03/20
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام درخواست خرید 50 قلم لوازم پزشکی به پیوست
شماره آگهی :
1199091505000078
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1399/03/20 - 2020-06-09 11:50:39
تاریخ شروع :
1399/03/20
نوع پایان آگهی :
1399/03/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شبکه بهداشت و درمان قوچان - علوم پزشکی مشهد
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1199091505000078
نام دستگاه خریدار:شبکه بهداشت و درمان قوچان - علوم پزشکی مشهد
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1399/03/25
شرح کلی نیاز: درخواست خرید 50 قلم لوازم پزشکی به پیوست
توضیحات خریدارکالا باید مورد تایید مسول فنی بیمارستان باشد.هزینه حمل بعهده فروشنده میباشد. پرداخت بین 7 الی 10 ماهه میباشد. پیش فاکتور حتما ضمیمه گردد . تلفن تماس جهت هماهنگی 09151811658
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید
نام دستگاه خریدار:شبکه بهداشت و درمان قوچان - علوم پزشکی مشهد
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1399/03/25
شرح کلی نیاز: درخواست خرید 50 قلم لوازم پزشکی به پیوست
توضیحات خریدارکالا باید مورد تایید مسول فنی بیمارستان باشد.هزینه حمل بعهده فروشنده میباشد. پرداخت بین 7 الی 10 ماهه میباشد. پیش فاکتور حتما ضمیمه گردد . تلفن تماس جهت هماهنگی 09151811658
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید
خلاصه :
استعلام درخواست خرید 50 قلم لوازم پزشکی به پیوست
آدرس :
خراسان رضوی, قوچان
منبع :
سایت