- 2371256
- 61
- 1399/02/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده, مزایده فروش ضایعات فلزی مجتمع تجاری اروند (کنزالمال)
شماره آگهی :
3234988
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1399/02/15 - 2020-05-04 08:26:44
تاریخ شروع :
1399/02/15
نوع پایان آگهی :
1399/02/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان مناطق آزاد تجاری - صنعتی اروند
شرح آگهی :
| کد فراخوان |
۳,۲۳۴,۹۸۸ - سه میلیون و دویست و سی و چهار هزار و نهصد و هشتاد و هشت
|
|
| تاریخ آخرین به روز رسانی |
۱۴ / ۲ / ۱۳۹۹ - چهاردهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| تعداد دفعات بازدید |
۹ - نه
|
|
| نوع انتشار |
فراخوان
|
|
| نوع فراخوان |
مزایده
|
|
| حوزه فعالیت فراخوان |
سایر |
|
| نوع برگزاری |
یک مرحله ای
|
|
| واحد پولی برآورد مالی |
ریال
|
|
| برآورد مالی |
7800000000
|
|
| نام روزنامه منتشر کننده آگهی |
روزنامه مناقصه مزایده
|
|
| تاریخ درج آگهی در روزنامه |
۹ / ۲ / ۱۳۹۹ - نهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| بین المللی است |
|
|
| احتمال تمدید مهلت دارد |
|
|
| لغو شده |
|
|
| تجدید شده |
|
|
| تاریخ بازگشایی پاکات |
۲۹ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و نهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| مهلت ارسال پیشنهاد |
۲۸ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و هشتم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| مهلت دریافت اسناد |
۱۵ / ۲ / ۱۳۹۹ - پانزدهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| تاریخ اعتبار پیشنهاد |
۲۹ / ۵ / ۱۳۹۹ - بیست و نهم مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| کشور | استان | شهر |
جمهوری اسلامی ایران - خوزستان - خرمشهر
|
|
| موضوع |
مزایده فروش ضایعات فلزی مجتمع تجاری اروند (کنزالمال)
|
|
| دستگاه مناقصه گزار |
سازمان مناطق آزاد تجاری - صنعتی اروند
|
|
| محل دریافت اسناد |
متقاضیان می توانند پس از ثبت نام در سایت سازمان منطقه آزاد اروند (بخش خدمات الکترونیک اروند – امور قراردادها- سامانه فروش اسناد مناقصه ) به نشانی اینترنتی ذیل آگهی نسبت به دریافت اسناد بصورت آنلاین اقدام نمایند.
نشانی اینترنتی: www.arvandfreezone.com Contracts.arvandfreezone.com |
|
| طبقه بندی موضوعی |
انواع فلز وسازه های مربوطه |
|
| توضیحات |
|
|
|
|
||
خلاصه :
مزایده فروش ضایعات فلزی مجتمع تجاری اروند (کنزالمال)
آدرس :
خوزستان
منبع :
سایت
سایر