- 2368606
- 60
- 1399/02/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده, فروش اقلام ضایعاتی زباله های شهری سکوی پسماند شامل (تفکیک بسته بندی و خروج) در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
شماره آگهی :
3236865
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1399/02/14 - 2020-05-03 09:00:00
تاریخ شروع :
1399/02/14
نوع پایان آگهی :
1399/02/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
شرح آگهی :
| کد فراخوان |
۳,۲۳۶,۸۶۵ - سه میلیون و دویست و سی و شش هزار و هشتصد و شصت و پنج
|
|
| تاریخ آخرین به روز رسانی |
۱۳ / ۲ / ۱۳۹۹ - سیزدهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| تعداد دفعات بازدید |
۵ - پنج
|
|
| نوع انتشار |
فراخوان
|
|
| نوع فراخوان |
مزایده
|
|
| حوزه فعالیت فراخوان |
سایر |
|
| نوع برگزاری |
یک مرحله ای
|
|
| واحد پولی برآورد مالی |
ریال
|
|
| برآورد مالی |
0
|
|
| نام روزنامه منتشر کننده آگهی |
روزنامه تجارت
|
|
| تاریخ درج آگهی در روزنامه |
۶ / ۲ / ۱۳۹۹ - ششم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| بین المللی است |
|
|
| احتمال تمدید مهلت دارد |
|
|
| لغو شده |
|
|
| تجدید شده |
|
|
| تاریخ بازگشایی پاکات |
۳۰ / ۲ / ۱۳۹۹ - سی ام اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| مهلت ارسال پیشنهاد |
۲۷ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و هفتم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| مهلت دریافت اسناد |
۱۴ / ۲ / ۱۳۹۹ - چهاردهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| تاریخ اعتبار پیشنهاد |
۲۷ / ۸ / ۱۳۹۹ - بیست و هفتم آبان ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
|
|
| کشور | استان | شهر |
جمهوری اسلامی ایران - خوزستان - بندر امام خمینی
|
|
| موضوع |
فروش اقلام ضایعاتی زباله های شهری سکوی پسماند شامل (تفکیک بسته بندی و خروج) در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
|
|
| دستگاه مناقصه گزار |
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
|
|
| محل دریافت اسناد |
خوزستان - یندر امام خمینی - منطقه ویژه اقثصادی پتروشیمی - سایت یک - خیابان پیام - خیابان آزادی - میدان آزادی - دفاتر نخل زرین - واحد امور مهندسی و پیمانها - تلفن ۰۶۱۵۲۱۱۰۱۸۳ فاکس ۰۶۱۵۲۱۱۰۱۹۰
|
|
| طبقه بندی موضوعی |
سایر کاغذ-چوب و تخته متفرقه موادشیمیایی-مواد پلاستیکی |
|
| توضیحات |
|
|
|
|
||
خلاصه :
فروش اقلام ضایعاتی زباله های شهری سکوی پسماند شامل (تفکیک بسته بندی و خروج) در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
آدرس :
خوزستان
منبع :
سایت
سایر