مزایده, تجدید مزایده واگذاری مخزن ۱۰۱و۱۰۲ انبار نفت شهید رجایی
[ نسخه چاپی ]

مزایده, تجدید مزایده واگذاری مخزن ۱۰۱و۱۰۲ انبار نفت شهید رجایی

شماره آگهی :
3234276
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1399/02/07 - 2020-04-26 08:40:31
تاریخ شروع :
1399/02/07
نوع پایان آگهی :
1399/02/11
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران
شرح آگهی :
کد فراخوان
۳,۲۳۴,۲۷۶ - سه میلیون و دویست و سی و چهار هزار و دویست و هفتاد و شش
 
تاریخ آخرین به روز رسانی
۷ / ۲ / ۱۳۹۹ - هفتم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
 
تعداد دفعات بازدید
۰ - صفر
 
نوع انتشار
فراخوان
 
نوع فراخوان
مزایده
 
حوزه فعالیت فراخوان
  سایر

 
نوع برگزاری
یک مرحله ای
 
واحد پولی برآورد مالی
ریال
 
برآورد مالی
0
 
نام روزنامه منتشر کننده آگهی
روزنامه جام جم
 
تاریخ درج آگهی در روزنامه
۴ / ۲ / ۱۳۹۹ - چهارم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
 
بین المللی است  
احتمال تمدید مهلت دارد  
لغو شده  
تجدید شده  
تاریخ بازگشایی پاکات
۲۴ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و چهارم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
 
مهلت ارسال پیشنهاد
۲۳ / ۲ / ۱۳۹۹ - بیست و سوم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
 
مهلت دریافت اسناد
۱۱ / ۲ / ۱۳۹۹ - یازدهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
 
تاریخ اعتبار پیشنهاد
۱۱ / ۵ / ۱۳۹۹ - یازدهم مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و نه
 
کشور | استان | شهر
جمهوری اسلامی ایران - هرمزگان - بندر عباس
 
موضوع
تجدید مزایده واگذاری مخزن ۱۰۱و۱۰۲ انبار نفت شهید رجایی
 
دستگاه مناقصه گزار
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران
 
محل دریافت اسناد
بندرعباس بلوارپاسداران جنب اسکله شهید باهنر شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان۰۷۶۳۳۵۱۳۲۷۵ -۷۶
 
طبقه بندی موضوعی
  سایر

 
توضیحات
خلاصه اسناد ضمیمه می باشد
 
خلاصه :
تجدید مزایده واگذاری مخزن ۱۰۱و۱۰۲ انبار نفت شهید رجایی
آدرس :
هرمزگان
منبع :
سایت